tel. + 22 243 3645 | fax + 22 490 6828

Zestaw DC4

Zestaw do czyszczenia przewodów wentylacyjnych DC4 firmy Danduct Clean wykorzystuje ostatnie osiągnięcia w konstrukcji wałków czynnych. Pozwala na poruszanie się szczotek dokładnie środkiem przewodu wentylacyjnego na odległościach nawet do 30 metrów. Możliwe i efektywne jest czyszczenie pionowych przewodów wentylacyjnych, a zmiany kierunku przewodu wentylacyjnego o 90° nie są tu żadną przeszkodą. Inną ważną cechą tego zestawu jest regulowany, automatyczny ruch obrotowy urządzenia z lewa na prawo, co sprawia że równie łatwo i skutecznie czyści się przewody wentylacyjne o przekroju prostokątnym, jak i okrągłym.

Zestaw Ice Tech. Sprężarka jest umieszczana poza budynkiem i podłączana do zestawu IceTech firmy Danduct. Sprężarkę można umieścić w odległości do 90 metrów od maszyny do "suchego lodu". Robot jest wprowadzany na wlocie systemu wyciągowego. Może być sterowany z wykorzystaniem joysticka lub pracować samodzielnie z wykorzystaniem autonomicznego układu sterowania typu "cruise control". W przedniej części robota znajduje się obrotowa dysza (360°), która rozpyla suchy lód na czyszczone powierzchnie. Gdy cząsteczki suchego lodu docierają do warstw tłuszczu, usuwają je z powierzchni przewodu wentylacyjnego. Na drugim końcu przewodu wentylacyjnego znajduje się wentylator z filtrem odtłuszczającym, aby wyciągnąć cząsteczki tłuszczu z przewodu wentylacyjnego.

Micro Inspector. Zdalnie sterowany pojazd firmy Danduct Clean z kamerą jest wykorzystywany do profesjonalnej kontroli stanu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych o dużej wydajności. Zestaw jest zamontowany na czterokołowym podwoziu. Posiada dwie kamery, kolorową z przodu, czarno-białą z tyłu. Zestaw Micro Inspector daje się łatwo sterować z wykorzystaniem joysticka. Wykorzystanie diod LED do oświetlenia zapewnia dobrą jakość obrazu wnętrza przewodu wentylacyjnego. Obrazy z kamer mogą być oglądane na małym, kolorowym monitorze ciekłokrystalicznym LCD.


MPR (Multi Purpose Robot). Najbardziej uniwersalny i efektywny wieloczynnościowy robot do czyszczenia przewodów wentylacyjnych. Jest rzeczą doskonale znaną w tej gałęzi przemysłu, że jedyną profesjonalną metodą czyszczenia przewodów wentylacyjnych o przekroju prostokątnym jest zastosowanie zdalnie sterowanego robota. Specjalnie zaprojektowany układ wirujących szczotek pozwala na wyczyszczenie w 100% nawet tak trudno dostępnych miejsc jak narożniki tych przewodów.

Małogabarytowy zestaw TecCam jest wykorzystywany do wizualnej kontroli stanu przewodów wentylacyjnych, do 12 metrów. Ma masę poniżej 2 kilogramów. Głowica kamery, z oświetleniem wykorzystującym diody LED, jest zamontowana na wałku giętkim, który może pokonać nawet kilka łuków po 90°. Zestaw może zostać wprowadzony do układu wentylacyjnego przez otwory 40 mm i pokonać większość elementów połączeniowych instalacji. Dioda LED, jako źródło światła, zapewnia oświetlenie o zmniejszonym zjawisku olśnienia, spowodowanym odbiciami od powierzchni przewodu wentylacyjnego.

Zestaw wentylacyjny VT4000 firmy Danduct Clean to zestaw pozwalający połączyć w jednym urządzeniu możliwości przewietrzania i filtracji kurzu oraz innych odpadków z systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zestaw ruchomy jest wyposażony w standardowy filtr absolutny HEPA, który pozwala na zastosowanie tego rodzaju urządzeń nawet w warunkach szpitalnych. Dla zapewnienia możliwości łatwego czyszczenia i zmniejszenia czasu przestoju urządzenia, jednostka filtracyjna jest wyposażona w odśrodkowy układ czyszczący, który w znaczny sposób zwiększa także żywotność układów filtracyjnych. Dla zwiększenia skuteczności procesu filtracji można zamontować dodatkową kasetę z filtrem absolutnym HEPA.

Nasze urządzenia
Strona główna|O nas|Dlaczego warto ?|Nasze urządzenia|Inne usługi|Galeria|Przepisy|Kontakt
Certyfikaty Deutsch English Higienika - czyszczenie wentylacji i klimatyzacji Higienika - czyszczenie wentylacji i klimatyzacji Higienika - czyszczenie wentylacji i klimatyzacji http://www.galleon.pl - webdesign